Hoşgeldiniz  

TEŞEKKÜRLER GÜLMEZ, TEŞEKKÜRLER GÜNEŞTEKİN…

Halit BEYTÜT | 21 Eylül 2020 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

Zaman zaman özellikle iş adamlarımıza seslenir ilimize özellikle işsizlik adına iş istihdamlarının yaratılması için girişimlerde bulunması için gereken çağrıları devamlı şekilde kaleme almıştım.

İlimize bir şeyler kazandırmak ve ilimize gereken ahde vefa borçlarını ödemekle mükellef olanlardan nihayet bir iki Batmanlı hemşerimiz azda olsa çok güzel ve sevindirici bir hizmet yapma gereksinimini duydular.

Uluslararası Sanatçımız Ahmet Güneştekin ilimiz okullarının tümünün renklendirilmesi ve bakım ve onarımlarının yapılmasını üstlenirken, diğer hemşerimiz iş insanı Aydın Gülmez de tüm dünyayı sarıp sarmalayan korona illetine karşı ilimiz sağlık emekçilerine koruyucu siperlik maske hediye etti.

Daha öncede koruyucu tulum bağışında bulunan Aydın Gülmez, ilimiz ve ülke genelindeki sağlık emekçilerinin can kurtarma seferberliğine katılmış olmalarını büyük bir takdirle karşıladığını ve bu insanlara ülke olarak hepimizin gereken takdiri ve katkıyı sağlamamız gerektiğini ifade etti.

Çam sakızı çoban armağanı niteliğinde bile olsa 2 Batmanlı hemşerimizin en azından bir şeyler yapma gereksinimini duydukları için kendilerine içtenlikle teşekkürü bir borç bildiğimi ifade etmek isterim. Batmanlı gurur vesilemiz ve insan olarak son derece büyük bir sevgi taşıyan kardeşimiz Ahmet Güneştekin bizlere böylesine bir vefa örneğini sergilediği için ayrıca kendisine teşekkür ediyorum.

Daha önce İlimiz Profesyonel takımı Petrolspor’un başkanlığını da yapan Aydın Gülmez kardeşimizin korona da gecesini gündüzüne katıp insan canını kurtarma adına en büyük mücadele örneğini sergileyen sağlık emekçilerimizi düşünüp kendilerine koruyucu siperli maske bağışında bulunmasını da son derece takdire şayan bir düşünce olarak gördüğümü vurulmak isterim.

Bu nedenle her iki hemşerimizin çam sakızı çoban armağanı nitelinde bile olsa yapıkları bu takdire şayan hizmetin dilerim.

Diğer Batmanlı işadamlarımıza da bir örnek teşkil etmesi en büyük dilek temennimdir. Batmanlı olupta Batmanda yaşayan ve iş adamlılığı unvanını bu şehirde edinenlerinde ilerleyen zaman süreci içinde ilimize onlar hatırlatacak birer eser bırakma adına harekete geçeklerine olan umudum sonsuzdur.

Bu yüzden ben tekrar gerek sanatçımız Ahmet Güneştekine ve İş adamımız Aydın Gülmez’in başlattıkları bu hizmet kervanının giderek artması en büyük dileğimizdir.

TEŞEKKÜRLER GÜNEŞTEKİN,

TEŞEKKÜRLER AYDIN GÜLMEZ

 

124 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.