Hoşgeldiniz  

TEŞKİLAT AKADEMİSİ EĞİTİMLERİ BAŞLADI

admin | 07 Kasım 2022 | Gündem, Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

TEŞKİLAT AKADEMİSİ EĞİTİMLERİ BAŞLADI

Batman’da AK Parti Genel Merkez ARGE ve Eğitim Başkanlığının düzenlediği “Teşkilat Akademisi” “Türkiye Yüzyılı” temalı eğitim programı düzenlendi.

Batman’da AK Parti Genel Merkez ARGE ve Eğitim Başkanlığı tarafından “Türkiye Yüzyılı” temasıyla “Teşkilat Akademisi” programı Ahmet Güneştekin Kültür ve Sanat Merkezi konferans salonunda düzenlenen eğitim programında konuşan AK Parti Batman İl Başkanı A. Akif Gür, Batman ve Türkiye’nin AK Parti İktidarında çağ atladığını anlatarak Emperyalist ve kapitalist ülkeler ile onların içerideki uzantılarının Türkiye ve bölge üzerinde oynadığı oyunları deşifre etmeye devam edeceklerini söyledi.

Emperyalistlerin ve onların iç uzantılarının asıl gayelerini ve oyunlarını deşifre etmeye devam edeceğiz diyen İl Başkanı Gür “Yıllarca ülkemizi ve bölgemizi emperyalistlere meze yapmaya çalıştılar. Bunun için darbelerden, vesayetlerden medet umdular, bunlara karşı ilk dik duruşu Cumhurbaşkanımız liderliğinde işte bu kadrolar sergiledi. Bunun yanında ülkemizi memleketimizi geri bırakmak için türlü oyunlar oynandı. Hükümetlerimiz döneminde her alanda reformları hayata geçirerek her bir vatandaşımızın birinci sınıf vatandaş olduğunu hissettiren adımlar atıldı. Hem mühendislik hem de demokrasi anlamında halkımızı rahatlatacak daha rahat bir hayat sürmesini sağlayacak icraatlarda bulunduk.

Burada 20 yılda Batman’a ve ülkemiz için yaptıklarımızı bir bir anlatacak değilim çünkü sizler yapılanları görüyorsunuz. Tüm Batmanlılar sokağına, caddesine, mahallesine ve köyüne yapılan hizmeti görüyor ve biliyor. Bunlar yeterli mi? Yetmez. İhtiyaç sürekli doğuyor ve biz de bu ihtiyaçları gidermek için var gücümüzle çalışacağız. Türkiye Yüzyılında bizler de Batmanlılar olarak yerimizi alacağız ve yeni bir dünyanın inşaasına katkı vereceğiz. 20 yıllık müktesebatımızla memleketimizi ve ülkemizi çok daha ileriye taşıyacağımızdan şüphem yoktur. Yeni Türkiye Yüzyılı şefkatin yüzyılı olacak. Yeni Türkiye Yüzyılı haklının güçlü olduğu bir yüzyıl olacak. Yeni Türkiye Yüzyılı, millet olarak birlikte el ele vereceğimiz Türkiye ve dünyayı değiştireceğimiz bir yüzyıl olacak. 20 yıldır yazılan bir hikaye vardı ama şimdi bambaşka bir hikaye yazılıyor. Bu hikayenin de başrolünde Türkiye var, Batman var sizler varsınız” şeklinde konuştu.

Gür, eğitimlerin hayırlı olmasını temenni ederek sözlerini sonlandırdı.

AK Parti Genel Merkez Ar-Ge ve Eğitim Başkan Yardımcısı Osman Karaaslan da Batman teşkilatının diri ve gayretli olduğunu belirterek eğitime hafta sonu katılım sağlayan teşkilat mensuplarına teşekkür etti.

45 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.