Hoşgeldiniz  

TOPLUMDA AHLAKİ ÇÖKÜNTÜ…

Halit BEYTÜT | 30 Haziran 2020 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

Öylesine mükemmel bir ülke öylesine ahlak düzenin doruğa ulaştığı bir ülke olarak tanınan ülkemiz üzülerek ifade etmek isterim ki artık bu güzel övgülerden eser yok.

Sevgi, saygı kavramlarının artık hiçe sayıldığı, kardeşlik duygularının maalesef köreldiği bir ülke haline gelmiş olmamız içimizde kanayan bir yara halini almış bulunmaktadır.

Küçüğün büyüğünü saymadığı, büyüğün de küçüğünü koruyamadığı bir toplum haline gelmemize neden olan kirli siyasete lanetler okumak geliyor içimden.

Ne oldu bu güzelim ülkenin insanlarına neden birbirlerine artık kardeş değil de hasım gibi bakar hale gelmesinin yegane nedeni kör olası siyasi hasımlık ve siyasi kirletilmiştir.

Ülkemizin milletin meclisine milletin vekili olarak gönderilen sözde vekil özde sadece kendi menfaatlerini düşünenlerin ortayla koymuş olduğu ayrımcılık, ekmeye çalıştıkları nifak tohumlarının eseridir bu olumsuz tablo.

Benim ülkemin insanı Arapmış, Kürtmüş, Çerkezmiş, Abazaymış ayrımı yapmadan birbirlerini candan seven insanlardık bizsiz birbirimize düşürmeye çalışan ve ayrımcılığı aramıza sokup tüm güzellikleri ortadan kaldıran lanet olası siyasetin üzerimizde yarattığı en büyük ihanettir bu günkü durum.

Fuhuş almış başını gitmiş,   kuran kurslarında çocuklarımıza tecavüz edilmeye başlanmış, sosyal medyada cirit atan satın alınmış bazı çakallar olmadık sözlerle milletin kimyasını bozmaya yelteniyorlar da çatı muhterem ülkemin yöneticilerinden ne yazıktır ki hiçbir ikaz veya gözdağı verme gibi bir girişimleri olmamıştır, neden böylesine bir ayrımcılığa müsaade ederler, neden meclis çatısı altında milletin meclisine hiçe sayarak orayı boks ringine çevirmeye kalkışırlar anlamak mümkün değil.

Benim ülkemin kimyasını, benim ülkemin insanlık timsali birlikteliğine halel getirenler bu ülkeye en büyük hıyaneti yapmışlardır.

Tecavüzcülere, ahlaksızlara, kadın düşmanlarına göz yumanlar benim ülkemin en hassas noktalarına bile saldırıda bulunanlara ses çıkarılmaması onları yaptıklarına asla pişman etmemektedir.

Hal böyle iken benim ülkemin zatı muhterem yöneticileri bu kahpe düşünceler karşısında sessiz kalmayı yeğliyorsa bunda bir diyeceğimiz kalmayacaktır artık.

Ahlaki çöküntüye sessiz kalanların bu ülkeye en büyük düşmanlığı yaptıklarından bihaber değillerdir elbet Allah birlik ve beraberliğimiz halel getirmek isteyenlere fırsat vermesin ve bunlar helak etsin.

114 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.