Hoşgeldiniz  

TOPTANCILARDAN MODERN SİTE ATAĞI

admin | 20 Ocak 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

TOPTANCILARDAN MODERN SİTE ATAĞI

Batman Gıda ve Toptancılar Derneği yönetimi, Vali Hulusi Şahin’i makamında ziyaret ederek; yapacakları modern toptancılar sitesi ve yeni yatırımlarıyla ilgili bilgi alışverişinde bulundular.

2022 yılında yapacakları yatırımlar için ziyaretlerini ve görüşmelerini sürdüren Batman Gıda ve Toptancılar Derneği Vali Hulusi Şahin’in yanı sıra, AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Akif Gür, AK Parti Teşkilat Başkanı Burhanettin Ceylan ve birçok yetkiliyi makamlarında ziyaret ettiler.

Amaçlarının Batman’da yatırım yaparak istihdamı artırmak olduğunu belirten Gıda ve Toptancılar Derneği Yönetim Kurulu üyeleri “Sayın Valimiz Hulusi Şahin başta olmak üzere, AK Parti Batman İl Başkanımız Sayın Av. M. Akif Gür ve birçok önemli isimleri ziyaret edip istişarelerde bulunduk. İlimize kazandıracağımız modern bir Gıda ve Toptancılar Sitesi ile bölgeyi Batman’a bağlamak istiyoruz. Ziyaretlerimiz son derece verimli ediyor. Sayın Valimiz ve il Başkanımız bizlere her türlü konuda desteklerini esirgemeyeceklerini belirttiler. Bizde Batman için ve toptancı esnaflarımız için elimizden geleni yapacağız. Toplumun bütün dinamiklerinden destek bekliyoruz” diye konuştu.

82 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.