Hoşgeldiniz  

TOSUNPINAR KÖYÜ’NE ZİYARET

admin | 09 Mayıs 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler A- A+

Kozluk Kaymakamı Osman Bilici, bir dizi incelemede bulunmak üzere Tosunpınar Köyü’nü ziyaret etti. Köy ziyaretinde Kaymakam Bilici’ye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Toprak da eşlik etti.
TÜBİTAK 4006 BİLİM FUARI SERGİSİ GEZİLDİ
Köy ziyaretine Tosunpınar Yukarı Mahalle İlkokulu-Ortaokulu ile başlayan Kaymak Bilici; okul ile ilgili İlçe Milli Eğitim Müdürü ve okul müdürü Sabri Evren’den bilgi aldıktan sonra bilim kültürünü geliştirmeye yönelik olarak “TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı” kapsamında hazırlanan projelerin sergisini gezdi. Okulun koordinatör öğretmenleri gözetiminde öğrenciler tarafından fen bilimleri, fizik, biyoloji, sağlık bilimleri, mühendislik vb. alanlarda birbirinden güzel hazırlanan ve ziyaretçilerin beğenisine sunulan 13 projenin standını tek tek gezen Kaymakam Bilici; öğretmen ve öğrencilerle sohbet ederek çalışmalarında başarılar diledi. Kaymakam Bilici, öğretmen ve öğrencilerle toplu hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra okuldan ayrıldı.
KAYMAKAM, VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ
Okul ziyaretinden sonra vatandaşlarla bir araya gelen Kaymakam Bilici, vatandaşlarla sohbet edip sorunlarını ve taleplerini dinledi. Sohbetin ardından vatandaşlar da, köy ziyaretinden dolayı Kaymakam Bilici’ ye teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdi.

168 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.