Hoşgeldiniz  

ÜÇÜZLERDEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

admin | 18 Haziran 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler A- A+

Batman Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinde dünyaya gelen üçüzlerin anne ve babası bebeklerini de yanlarına alarak personele teşekkür ziyaretinde bulundu.

İkisi erkek biri kız, 31 haftalık olarak dünyaya gelen 1280,1610 ve1615 gramdan oluşan üçüz bebekler doğum sonrası solunum sıkıntıları olması nedeniyle takip ve tedavi için yatırıldı. Erkek olan 2 bebek 3 hafta takip edilerek sağlıkla taburcu edildi. Daha küçük olan kız bebek, beslenme ve solunum sıkıntısı geriledikten sonra 1 aylıkken taburcu edildi. 6. gebeliği olan annenin toplam 8 çocukları oldu. Erken doğan üçüz bebeklerin hastanedeki tedavilerinin tamamlanması ve sağlıklı bir şekilde taburcu edilmelerinin ardından, Sakar çifti yeni doğan yoğun bakım ünitesinde emeği geçen personeli ziyaret etti.

“BEBEKLERİMİZE ANNE ŞEFKATİ GÖSTERİYORLAR”

Songül ve Şahin Sakar çifti duygularını şöyle dile getirdi “Beş çocuğumuz vardı 6. doğumla dünyaya gelen üçüz bebeklerle 8 çocuğumuz oldu. Bir apartmanda kapıcılık yaparak geçinmeye çalıştığımızdan önceleri bebeklere nasıl bakabileceğimize dair bir korku yaşadık. Fakat Rabbim yardım ediyor, kısmetini de birlikte gönderiyor. En büyük çocuğumuz 17 yaşında, üçüz kardeşleri olduğunu duyunca sevinçten ağladı. Üçüzlerin sevinci bir başka oldu. Bebeklerimize hastanede çok iyi bakıldı. Yenidoğan servisinde görev yapan personel üçüzlerimizi öyle çok sahiplendi ki mama, bebek bezi, elbise ve gıda desteğinde bile bulundular, buna çok duygulandık. Doktor ve hemşirelerden çok memnun kaldık. Bebeklerimize anne-baba şefkatiyle yaklaşıyorlar. Bizlere gösterdikleri sevgiyi, şefkati hiçbir zaman unutmayacağız. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Allah hepsinden razı olsun

225 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.