Hoşgeldiniz  

UMUTLAR BİTMESİN…

Halit BEYTÜT | 10 Kasım 2021 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

Her ne kadar zor ve meşakkatli günler geçiriyor olsak da umutlarımızı ve gelecek güzel günleri bekleme gibi umutlarımızı kaybetmeme adına direnmeli ve sabırla beklenti içinde olabilmeyi başarabilelim.

Gerçekten son derece zorlu bir yasamın içinde bocalayıp duruyoruz ama direncimizi asla kaybetmemeli ve umutlarımızın gerçekleşmesini büyük bir metanetle beklemeyi bilebilelim.

Sevgi ve saygı kavramlarının tükenme derecesine geldiği bir dönemi yasıyor olsak da her ne pahasına olursa olsun azmimizi asla yitirmemeli ve direnmemizin er ya da geç semeresini alabileceğimize olan inancımızı yitirmemeliyiz.

Zorlu sınavlardan her zaman çıkmasını becerebilmiş bir millet olarak bu çaresizliğe düşürülen dönemi de başarıyı atlatabileceğimize olan inancım tamdır.

Ekonomik yoksunluğa ve de çekilemez duruma geldiğimiz bu dönem gelecekte bizlerin bu zorlu süreçten de nasıl başarıyla çıktığımızı bir ani olarak hatırlayacak ve bu ülkenin aziz milletinin her türlü zorluklara da nasıl göğüs gerdiğini de mutlulukla anımsayacağız.

Zam yağmuru altında gereksinimlerini bile alamaz duruma düşürülmüş bu aziz millete reva görülen bu sıkıntılara büyük bir azim ve dirençlerle katlanabilen bu millet kendine reva görülen boş sureci de asla unutmayacak ve bu sureci kendilerine reva görenlerin de asla saygıyla anmayacaklardır.

Hem kör olası pandemiyle hem de ekonomik sıkıntılarla karsı karsıya bırakılmış insanlar olarak bu surecide atlatacağımıza ve bunu bizlere reva görenleri de asla affetmeyeceğimizi özellikle belirtmek isterim.

Tüm bu zor ve çekilmez sureci de en kısa zamanda atlatabileceğimize ve yeniden özlemini çektiğimiz onurlu yasama döneceğimize inanıyorum.

Ülkemin insanının da kendi ülkesinde mutlu ve refah düzeyi insan onuruna yaraşır bir düzeyde olmasının hakki vardır. Bu hakki bizlerden esirgeyenleri millet olarak kınadığımı da özellikle vurgulamak isterim.

29 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.