Hoşgeldiniz  

UMUTLAR TÜKENMESİN…

Halit BEYTÜT | 29 Mart 2021 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

Ülkemiz insanı her türlü zorluklara göğüs germeyi bilmiş hiç bir zaman umudunu kesmemiştir.

Bu zorlu ve meşakkatli dönemde de her ne kadar çök hayal kırıklığı yaşasa da vatanı için her türlü güçlüklerle karşı karşıya kalsa da umutlarını asla taze tutmayı başarmıştır.

Birçok badireden vatan sevgisi ile çıkmayı başarmış olan bu onurlu millet bugün içinde bulunduğu karamsarlıktan da alnının akıyla çıkacak ve hak ettiği onurlu yaşamını sürdürecek ve korkulara, kuşkulara kapılmaksızın ülkeyi yine güllük gülistanlığa dönüştürecektir.

Benim ülkemin insanına ayrıştırıcı zihniyeti sokanların iki yakası bir araya gelmeyecek, bu güzel ülkemi pandemi var diye yaşanmaz haline getirenlerin elbette bunun da bir bedelini ödemeye hazırlasınlar.

Keşke bugün çok daha ülkemdeki oluşan güzelliklerden bahsedebilseydim, keşke ülkemi yönetenlere övgüler yağdırabilseydim.

Ne yazık ki çok istememe rağmen yazamıyorum…

Pandemi yüzünden son derece büyük mağduriyet yasamışsak da yüzbinlerce vatandaşımıza maske takmadı diye yüzbinlerce para cezası yazdırılmış olsak ta bizler tüm bu haksızlıklara rağmen yine de umutlarımızı yitirmemeyi kendimize mukaddes bir emanetmiş gibi yitirmeyeceğiz.

Hayatımızı önemli ölçüde sarsan ama normal hayata dönebileceğimiz umudunu asla kesmemeliyiz.

62 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.