Hoşgeldiniz  

ÜNİVERSİTEDE KANTİN BULUŞMALARI DEVAM EDİYOR

admin | 10 Kasım 2022 | Eğitim, Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

ÜNİVERSİTEDE KANTİN BULUŞMALARI DEVAM EDİYOR

Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, yönetim ile öğrenci arasındaki iletişimi artırmak ve taleplerini kendilerinden dinlemek amacıyla Kantin Buluşmalarında onlarla sık sık bir araya gelerek sohbet etmeye devam ediyor.

Merkez Kampüs kantininde gerçekleştirilen buluşmaya öğrenciler tarafından yoğun ilgi gösterildi.

REKTÖR DEMİR “İSTENİLEN HEDEFLERE ULAŞABİLMEK İÇİN ÇOK ÇALIŞMALI VE SABIR GÖSTERMELİYİZ”

Öğrencilerin Batman Üniversitesinde gerçekleştirilen çalışmaları yakından takip etmeleri ve bu çalışmalara aktif katılım sağlamaları tavsiyesinde bulunan Rektör Demir, öğrencilerin özellikle sempozyum, konferans vb. programlara dahil olmalarının bilgi birikimlerine önemli katkı sunacağını ifade etti. Öğrencilerin daha nitelikli bir eğitim almaları için alt yapı faaliyetlerini çok iyi bir noktaya getirdiklerini belirten Rektör Demir, buna paralel olarak öğrencilerin başarı düzeylerinin de yükseldiğini söyledi.

Öğrencilerin kütüphane ve laboratuvarları işlevsel kullanmaları gerektiğini kaydeden Rektör Demir, istenilen hedeflere ulaşabilmek için çok çalışmanın ve sabır göstermenin önemli unsurlar olduğunu dile getirdi. Öğrencilerin üniversitede tasarlanan projeler hakkında merak ettikleri sorulara da cevap veren Rektör Demir, eğitim hayatındaki tecrübelerini de öğrencilerle paylaştı.

27 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.