Hoşgeldiniz  

UYARI LEVHALARIYLA KAZA VE CEZALARI AZALIYOR

admin | 14 Kasım 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Kent genelinde ulaşım ağını genişleterek yaya ve araç trafiğine büyük ölçüde katkı sağlayan Batman Belediyesi, trafikte vatandaşların can güvenliğinin sağlanması için de büyük çaba sarf ediyor.

Yeni yolların hizmete sunulması, yolların asfaltlanmasının ardından trafikte işaret materyallerine de büyük önem veren Batman Belediyesi, trafikte aksaklık yaşanmaması için sürekli gezen kontrol ekibiyle de noksanlıkları anında gidererek kaza seviyesini minimum düzeye indirilmesini sağlıyor.

Belediye Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, kent merkezinde bulunan kavşakların periyodik kontrollerinin yanı sıra büyüyen ve gelişen Batman için daha güncel ve standartlara uygun hizmet vermeyi sürdürüyor. Stoper, Omega Direk, Trafik İşaret Levhalarıyla yaya ve araç trafiğine görsel yönden yön veren ekipler, yaptıkları çalışmalarla trafik kazalarının azalmasına katkı sunuyor. Bu arada, ekiplerin monte ettiği uyarı levhalarıyla da araçlarını uygun olmayan yerlere park etmek isteyen sürücüler de görsel yönden uyarılırken, gereksiz ceza yemelerinin de önüne geçilmiş olunuyor. Birçok sürücü, montajı yapılan uyarı levhaları nedeniyle gereksiz ceza yemediklerinden dolayı yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

246 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.