Hoşgeldiniz  

VALİ ŞAHİN, BATMAN’A VEDA ETTİ

admin | 18 Mayıs 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

VALİ ŞAHİN, BATMAN’A VEDA ETTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazetede yayımlanan valililer kararnamesiyle Batman Valilik görevini yürütürken Malatya Valiliğine atanan Vali Hulusi Şahin, Batman’a veda etti.

Batman Valiliği tarafından TPAO tesislerinde düzenlenen yemekte Batmanlılarla bir araya gelen Vali Hulusi Şahin ve Eşi Ebru Şahin, masaları tek tek dolaşarak vedalaştı.

Batman’a yapmış olduğu hizmetleri anlatan kısa bir sinevizyon gösterisinin ardından davetlilere hitap eden Vali Şahin, göreve başladığından beri iyi niyetle  Batman’a hizmet ettiğini belirterek “Çok katkınız oldu, çok desteğiniz oldu. Çok büyük omuz verdiniz. Sizlerin omuzunda yükseldi bu şehir. Her birinizi tek tek tebrik ediyorum. Bu güzel işler, bu güzel başarılar sizlerin eseridir. Yeni gelen valimiz bu güzel insicama bu güzel atmosfere mutlaka katkı sağlayacaktır. Ve bu hizmet bayrağını daha da ileriye götürecektir. Buna tüm kalbimle inanıyorum, kendisine başarılar diliyorum. Malatya’ya gidiyoruz.

Mahkeme kadıya mülk değil. Görev süremiz burada tamamlandı. Az bir süre değil. 3 buçuk yıl az bir süre değil bizim süremiz için. Ama rüzgâr gibi geldi geçti. Bundan sonra Malatya’da görev yapacağız. Memleketimizin her köşesi mutenadır, kıymetlidir. Her köşesinde hizmet etmek değerlidir. Biz bu şiar ile yürüyoruz. Sadece bu salondakilere değil tüm Batmanlılara bize vermiş oldukları çok kıymetli desteklerden dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hepinize arzı veda ediyorum Allaha emanet olun sağ olun var olun” dedi.

27 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.