Hoşgeldiniz  

VALİ ŞAHİN, BİRİMLERİ YERİNDE İNCELİYOR

admin | 18 Kasım 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Belediye birimlerini ziyaret ederek yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgi almaya devam eden Vali Hulusi Şahin, Belediye Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü ile İtfaiye Müdürlüğü birimlerinde incelemelerde bulundu.

Vali Şahin’in belediye birimlerine gerçekleştirdiği ziyarete Belediye Başkan Yardımcıları Adnan Yürük, Muzaffer Özkan ve Ali Osman Bilgili eşlik etti.

Belediye Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürü Murat İşcan tarafından çalışmalar hakkında yapılan sunumun ardından Vali Şahin, belediye araç ve makinelerinin bakım ve onarımlarında kullanılan kaynakların verimli kullanılarak en düşük maliyetle optimal düzeyde iş gerçekleştirilmesi gerektiğine dikkat çekti.

Daha sonra Belediye İtfaiye Müdürlüğüne geçen Vali Şahin, itfaiye biriminin güçlendirilmesi için personel ve araç takviyesinin yapıldığını, Batman Belediyesinin arama kurtarma ekibinin olmamasının büyük bir eksiklik olduğunu belirterek, arama kurtarma ekibinin en kısa zamanda kurulması talimatını verdi. Yangın ve afetlere anında müdahalede bulunan itfaiye biriminin hayati bir öneme sahip olduğunu belirten Vali Şahin, bu birime gerekli ehemmiyeti her zaman göstereceklerini vurguladı.

99 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.