Hoşgeldiniz  

VALİ ŞAHİN, ÇARŞI MAHALLESİNDEYDİ

admin | 13 Kasım 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Mahallelerin sorunlarını yerinde tespit etmek, mahalle sakinlerinin görüş ve taleplerini yerinde dinlemek için Batman Belediyesi’nin düzenlediği Mahalle Buluşmaları’nın 20.’si Çarşı Mahallesi’nde gerçekleşti.

Çarşı Mahallesi Mehmet Akif Ersoy İlkokulu’nda gerçekleştirilen Mahalle Buluşmaları programına Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin’in yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları Ali Osman Bilgili ve Muzaffer Özkan, Kamu ve Belediye Birim Müdürleri, Mahalle Muhtarı Mehmet Şirin Eren ve çok sayıda mahalleli katıldı.

20.’sinin gerçekleştirildiği Mahalle Buluşmaları’nda Batman Valisi Şahin, Mahalle Muhtarı Mehmet Şirin Eren ve mahalle sakinlerinin taleplerini teker teker dinledi.

Mahalle muhtarı ve mahalle sakinleri; altyapı ve üstyapı, semt pazarı, trafik ve park sorunu, 703. ve 724. caddeler başta olmak üzere cadde ve sokak iyileştirme çalışmaları gibi taleplerini Vali Şahin’e iletti. Tüm taleplerle tek tek ilgilenerek hızlı çözümler üreten Şahin, birim müdürlerine ilgili taleplerin hemen yerine getirilmesi konusunda talimat verdi.

703. ve 724. caddede çalışma başlatacaklarını ifade eden Vali Şahin “703. ve 724. caddede çalışma başlatacağız. Altyapı, üst yapı doğalgaz dahil hepsini baştan yapacağız. Uygun ve alınabilecek arazi varsa Belediye olarak alıp park ve çocuk alanlarına dönüştüreceğiz. Taziye Evleri 1 Ocak 2022’den itibaren açılacak. Belediye olarak Taziye Evleri’nin bakımını üstleneceğiz ve masraflarını karşılayacağız” dedi.

35 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.