Hoşgeldiniz  

VALİ ŞAHİN, KOZLUK’TAYDI

admin | 20 Ağustos 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler A- A+

VALİ ŞAHİN MUHTARLARI UYARDI “HEPİMİZE GÖREV DÜŞÜYOR”

Vali Hulusi Şahin, yapımı devam eden kamu yatırımlarını yerinde incelemek, çeşitli ziyaretlerde bulunmak ve toplantılara katılmak üzere Kozluk ilçesine gitti.

İlçe hükümet konağı bahçesinde ilçe Kaymakamı Eyyüp Güngör ve ilçe kurum müdürleri tarafından karşılanan Vali Şahin, İlçe Kaymakamlığına yeni atanan Eyyüp Güngör’ü ziyaret ederek, yeni görev yerinin hayırlı olması temennisinde bulundu ve kendisine başarılar diledi.

Kaymakamlık ziyaretinin ardında Kozluk 29 Ekim İlkokulu konferans salonunda düzenlenen ilçe muhtarlar toplantısına katılan Vali Şahin, Covid-19 tedbirleri konusunda muhtarlara uyarılarda bulunarak “Covıd-19 ile mücadelemiz devam ediyor. Batmanımızı bu salgından korumak için hepimize görev düşüyor. Mahalle muhtarlarımızın özellikle denetimlerde etkin rol almalarını istiyoruz. Bu anlamda muhtarlarımızın sorumluluklarını yerine getireceğine inanıyor, hijyen, maske ve sosyal mesafe’nin önemini bir kez daha vurgulamak istiyorum” diye konuştu.

Konuşmanın ardından mahalle ve köy muhtarlarının sorun ve taleplerini dinleyen Vali Şahin, sorunların imkanlar ölçüsünde giderilmesi için ilgili kurum yöneticilerine talimat verdi.

Daha sonra ilçede yapımı devam eden 50 yataklı öğretmen evi binası inşaatı, 20 derslikli Atatürk Ortaokulu binası inşaatı ve yapımı tamamlanan içinde İlçe Sağlık Müdürlüğü Hizmet Binası, Aile Sağlığı Merkezi, Sağlıklı Hayat Merkezi, 112 ASHİ ve 10 ünitelik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin olduğu sağlık kompleksinde incelemelerde bulunan Valimiz, yetkililerden yürütülen çalışmalara ilişkin bilgi aldı.

69 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.