Hoşgeldiniz  

VALİ ŞAHİN, KÜÇÜK SANAYİ SİTESİNDEYDİ

admin | 24 Haziran 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin’in; şehrin üreticileri, iş insanları ve esnafları ile buluşarak sorunlarını doğrudan dinlemesi için Batman Belediyesi tarafından düzenlenen Sektör Buluşmaları’nın ikincisi Batman Küçük Sanayi Esnafı ile gerçekleştirildi.

Batman Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi bahçesinde gerçekleşen ‘Sektör Buluşmaları’ programında Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin’in yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Birim Müdürleri, Kurum Müdürleri Batman Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatif Başkanı Mehmet Yaşar ile sitedeki çok sayıda esnaf katıldı.

“Belediye Sektörlerle Buluşuyor, Batman’ın İş Hacmi Büyüyor” sloganı ile başlatılan programlarda sanayi esnafı talep ve sorunlarını ilk ağızdan Vali Şahin’e iletme fırsatı buldu.

Buluşmada, Küçük Sanayi’nin alt yapısının yenilendiğini ve 5 bin ton asfalt seriminin yapıldığını ifade Vali Şahin; serimlere bin ton ek asfaltla devam edileceği müjdesini de verdi.

Bu buluşmalar sayesinde Batmanlı iş insanları ve esnafların sorunlarını yerinde dinleyen Vali Şahin, talep ve sorunların daha hızlı çözüme kavuşturulması için çalışmalar başlattı.

49 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.