Hoşgeldiniz  

VALİ ŞAHİN, YENİŞEHİR MAHALLESİNDEYDİ

admin | 02 Nisan 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

VALİ ŞAHİN, YENİŞEHİR MAHALLESİNDEYDİ

Mahallelerin sorunlarını yerinde görmek, yerinde dinlemek ve yerinde çözüm üretmek için Batman Belediyesi’nin düzenlediği Mahalle Buluşmaları’nın 26.’sı Yenişehir Mahallesi’nde gerçekleşti.

Yenişehir Mahallesi Parkı’nda gerçekleşen ‘Mahalle Buluşmaları’ programına Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin’in yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları Ali Osman Bilgili, Muzaffer Özkan ve Adnan Yürük, İl Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, Kamu ve Belediye Birim Müdürleri, Mahalle Muhtarı Hamza Bulgan ve çok sayıda mahalleli katıldı.

26.’sının gerçekleştirildiği Mahalle Buluşmaları’nda Batman Valisi Şahin, Mahalle Muhtarı Hamza Bulgan ve mahalle sakinlerinin taleplerini teker teker dinledi.

Mahalle muhtarı ve mahalle sakinleri; asfalt ve kilit parke taşı serimi, park ve yeşil alan yapımı, ortaokul, spor kompleksi, kütüphane yapımı, mobese sisteminin kurulması, asayiş devriyelerinin artırılması, doğalgaz ile sokak aydınlatması konularında sorun ve taleplerini Vali Şahin’e iletti.

Tüm taleplerle tek tek ilgilenerek hızlı çözümler üreten Vali Şahin, Yenişehir Mahallesi’nin 2022 yatırım programına dahil edildiğini ve asfalt, parke taşı serimi, alt yapı ve yeşillendirme çalışmalarının ihtiyaç duyulan yerlerde yapılacağını belirtti. Vatandaşların sorunlarını yerinde dinlemek için gerçekleştirilen Mahalle Buluşmaları sayesinde sorunlarını birebir Vali Şahin’e iletme fırsatını bulduklarını ifade eden vatandaşlar, Vali Şahin’e özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Vatandaşların desteklerinden güç aldıklarını belirten Vali Şahin ise, vatandaşların hak ettiği hizmeti alması konusunda kararlı olduklarını sözlerine ekledi.

28 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.