Hoşgeldiniz  

VALİ ŞAHİN’DEN 181. YIL MESAJI

admin | 12 Haziran 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin, Jandarma Teşkilatının 181. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Vatanımızın bölünmez bütünlüğünün korunması, milletimizin huzur ve esenliğinin sağlanması için vatan ve millet sevgisiyle, fedakarca görev yapan Jandarma Teşkilatımızın 181. kuruluş yıldönümünü gururla kutlamaktayız diyen Vali Şahin “Vatan toprağının her karışında mesai mevhumu gözetmeksizin büyük bir vazife aşkı ve sorumluluk bilinci içerisinde görevini ifa eden Jandarmamız milletimizin övünç kaynağıdır.

Jandarmamız, gelişen güçlü kurumsal yapısı, her geçen gün nitelik kazanan kahraman personeli, yerli ve milli üretim modern ve teknolojik teçhizat ve silahlarıyla asayiş ve güvenlik, önleyici kolluk ve suç ve suçlularla mücadele konularında çok önemli görev ve sorumluluklar üstlenmiştir.

Özellikle terör ve kaçakçılıkla mücadele alanlarında, son yıllarda ilimizde ve bölgemizde çok önemli operasyonlara başarıyla imza atan Jandarmamızın bu görev ve sorumluluklarını, bugün olduğu gibi gelecekte de aynı bilinç ve kararlılıkla sürdüreceğine, başarılarının artarak devam edeceğine yürekten inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, büyük bir özveriyle çalışan Jandarma Teşkilatımızın  181. Kuruluş yıldönümünü en içten dileklerimle kutlar, görevlerini ifa ederken şehit olup, ebediyete intikal eden tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle, gazilerimizi şükranla yâd eder, tüm teşkilat mensuplarımıza aileleri ile birlikte esenlikler dilerim” dedi.

139 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.