Hoşgeldiniz  

VALİ ŞAHİNDEN SAĞLIKCILARA ÖVGÜLER…

Halit BEYTÜT | 08 Kasım 2020 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

Cumartesi günü Batman Çalışan Gazeteciler Derneğinin düzenlediği kahvaltıya katılan vali Hulusi Şahin korona virüs nedeniyle gecelerini gündüzlerini durmadan insan yaşatmaya adayan sağlık çalışanlarının destansı bir mücadele ortaya koyduklarını ve bunun da düzenleyecekleri bir törenle ödüllendirileceğini söyledi.

Vali Hulusi Şahin düzenlenen kahvaltı da önemli açıklamalarda da bulundu.  Yıllardır siyasi malzeme olarak kullanılan İluh Dersinin devamlı istismar edildiğini, ıslahının ancak kentsel dönüşümle mümkün olabileceğini söyledi. Belediye olarak da bu güne kadar 35 kaçak binayı yıktıklarını ve yıkmaya da devam edeceklerini ifade eden Şahin, insan canını hiçe sayıp çürük binalar yapmaya kalkışanlara asla taviz verilmeyeceğini de sözlerine ekledi.

Türkiye genelinde hiç böylesi güzelliklere sahip bir ilin istismar edilmesine asla izin verilmeyeceğini de ifade eden vali Şahin, çok güçlü bir potansiyele sahip olan Batman’ın artık her konumuyla modern bir şehir olma yolunda emin adımlarla yürüdüğünü bizlerinde bu yolda ona yardımcı olmamız gerektiğine de işaret etti.

Belediye başkan vekili Şahin, korona virüsü ile yaptığı açıklamada alınan tedbirler ve vatandaşlarında alınan tedbirlere uymasıyla vaka sayısında azalma olmasına neden olduklarını bunun da son derece sevindirici bir olay olduğunu ifade etti.

Vali Şahin daha pek çok plan ve projelerinin de olduğunu ve bunun da önümüzdeki günlerde kamuoyuyla paylaşacaklarını da sözlerini ekledi.

Son derece samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen toplantıda vali ve belediye başkan vekili Hulusi Şahin toplantının ardından 7 kazım 2018’de göreve başladığını ve tam 2 yılının Bu kentte olduğunu belirtirken, 2 yılını değerlendirme fırsatı veren Çalışan Gazeteciler derneği yönetimine teşekkür etti.

İlimizin mülki amiri ve Belediye başkan vekili görevini de üstlenmiş olur Valimiz Sayın Hulusi Şahin’e her iki görevinde de üstün başarılar diliyoruz.

Bizim isteğimiz her iki görevi de üstlenen valimizin Batmana her zaman anılan eserler bırakmasıdır.

Bu arada sağlık çalışanlarına da gösterdiği ilginin de sağlık çalışanlarımıza büyük moral kaynağı olacağını da özellikle belirtmek isterim.

66 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.