Hoşgeldiniz  

VALİ ŞAHİN’DEN, STK’LARA İADE-İ ZİYARET

admin | 26 Haziran 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler A- A+

Vali Hulusi Şahin, İlimizde faaliyet gösteren Türkiye Muhtarlar Derneği Batman Şubesi, Türkiye Emekliler Derneği Batman Şubesi, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Batman Şubesi, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Batman şubesi ile Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Batman Şubesine iade-i ziyarette bulundu.
TÜRKİYE MUHTARLAR DERNEĞİ BATMAN ŞUBESİ
Türkiye Muhtarlar Derneği Batman Şube Başkanlığını ziyaret eden Vali Şahin, şube başkanı Fahrettin Kağba ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek, muhtarlarla mahallerde yürütülen hizmetlere ilişkin görüş alışverişinde bulundu.
TÜRKİYE EMEKLİLER DERNEĞİ BATMAN ŞUBESİ
Daha sonra Türkiye Emekliler Derneği Batman Şubesi Başkanı Hüseyin Ekmen ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Vali Şahin, dernek yönetiminden İlimizde yürütmüş oldukları hizmetlere ilişkin bilgi aldı. Dernek Başkanı Ekmen, ziyaret anısına Valimize plaket takdim ederek kendilerine teşekkür etti.
TÜRKİYE GAZİLER VE ŞEHİT AİLELERİ VAKFI BATMAN ŞUBESİ
Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Batman Şubesini ziyaret eden Vali Şahin, şube başkanı Ömer Dündar, şehit yakınları ve gazilerle bir araya gelerek, sorun ve taleplerini dinledi. Şehit yakınları ve gazilerin hiçbir zaman yalnız olmadıklarını belirten Vali Şahin, devletin tüm imkanlarıyla her daim şehit yakınları ve gazilerin yanında olduklarını ifade etti.
MÜSTAKİL SANAYİCİ VE İŞADAMLARI DERNEĞİ
MÜSİAD Batman şubesini ziyaret eden Vali Şahin, şube başkanı Alaaddin İraz ve iş adamları ile bir araya gelerek, İlimizde gerçekleştirdikleri ve yapacakları yeni yatırım faaliyetlerine ilişkin görüş alışverişinde bulundular.
ANADOLU ASLANLARI İŞ ADAMLARI DERNEĞİ BATMAN ŞUBESİ
Daha sonra ASKON Batman Şubesini ziyaret eden Vali Şahin, şube başkanı Selman Nasıroğlu ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelerek, gerçekleştirdikleri faaliyetler hakkında bilgi aldı. Ziyaret sırasında MÜSİAD ve ASKON Batman şube başkanları Vali Şahin’e, İlimizin ticaret ve sosyal gelişimine katkılarından dolayı plaket takdim ederek, ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ettiler.

269 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.