Hoşgeldiniz  

VATANDAŞTAN TEBESSÜM ETTİREN TALEP

admin | 14 Şubat 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman Belediyesi Eş Başkanı Songül Korkmaz, karla mücadele kapsamında temizlik çalışması yürüten ekipleri ziyaret ederek çalışmaları denetledi.

Vatandaşların yol ve kaldırımlarda kaymalarını ve zarar görmelerini önlemek için çaba gösteren Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü personelinin saha çalışmalarını yerinde gören Belediye Eş Başkanı Korkmaz’a Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Salih Çetinkaya, Belediye Meclis Üyeleri ile birim müdürleri eşlik etti.

Batman’ı beyaza bürüyen yoğun kar yağışı nedeniyle Batman Belediyesi Eş Başkanı Songül Korkmaz, kar küreme ekibine eşlik edip onlara yoğun ve zorlu işlerinde kolaylıklar diledi.

Araç ve yaya trafiğinin sağlıklı bir şekilde akışının sağlanması, kazaların yaşanmaması ve herhangi bir tehlikenin oluşmaması için belediye ekiplerinin büyük çaba sarf ettiğini ifade eden Belediye Eş Başkanı Kokmaz, Batman’da etkili kar yağışının herhangi bir olumsuzluk yaşatmaması için belediye olarak özveriyle çalıştıklarını belitti.

Atatürk Parkına giderek kartopu oynayan vatandaşların sevincine ortak olan ve onlarla bir süre sohbet eden Eş Başkan Korkmaz, vatandaşların kaldırımlarda düşüp yaralanma riski yaşamadan rahatlıkla yürümeleri için belediye olarak hassasiyet gösterdiklerini söyledi.

Yıllardır kar özlemi çeken vatandaşlar uzun süre yolunu gözledikleri karın yağmasıyla sevindiklerini ve Belediye ekiplerinden kar temizliği yapmamaları için ricada bulunması Eş Başkan ve beraberindekileri tebessüm ettirdi.

239 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.