Hoşgeldiniz  

VERGİ ÖDEMESİNDE SON GÜN 30 KASIM

admin | 28 Kasım 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman Belediye Başkanlığından yapılan duyuruda,  2019 yılı 2. taksit Emlak, Çevre Temizlik (İşyeri) ve İlan Reklam Vergisi olan esnaf ve vatandaşlarımızın borç ödemelerinin son gününün 30 Kasım 2019 Cumartesi günü olduğu hatırlatıldı.

Batman Belediyesi, İlan Reklam Vergisi, Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ve geçmiş yıl borçlarının da ödemesi gereken mükelleflerin faiz yükü ile karşılaşmaması için 2019 yılı 2. taksitlerini son ödeme günü olan 30 Kasım 2019 Cumartesi günü mesai bitime kadar ödemeleri gerektiğini belirtti.

Vatandaşlara İlan Reklam Vergisi ile Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemelerinde her türlü ödeme kolaylığı sağlandığı belirtilen açıklamada ödemelerin Belediye Tahsilât Vezneleri, BASKİ Tahsilât Vezneleri, Halkbank, Yapı Kredi, Albaraka, Kuveyt Türk, PTT, İş Bankası, Türkiye Finans, Akbank, Vakıfbank şubeleri ve internet bankacılığı aracılığıyla da yapılabileceği hatırlatıldı. Belediyenin internet sayfasında https://webportal.batman.bel.tr/web/guest/70 linkinden de ödemelerin gerçekleştirilebileceğinin altı çizilirken, bir sorun ile karşılaşılması halinde mükelleflerin Batman Belediyesinin ilgili birimlerine gelerek ya da (0488) 2132759 (dâhili 1036) numaradan Batman Belediyesi’ne bağlı tahsilât şubelerine ulaşarak gerekli desteği alabilecekleri belirtildi.

246 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.