Hoşgeldiniz  

VEYSEL AKAT SEVENLERİ İLE BULUŞTU

admin | 15 Aralık 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman’ın sevilen ses sanatçılarından olan Veysel Akat, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Sahnesi’nde sevenleri ile coşkulu bir şekilde buluştu.

Batman İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün ‘Aralık Ayı Kültür ve Sanat Etkinleri’ kapsamında düzenlenen Pop ve Rock Müziği konserinde sevenleri ile bir araya gelen Veysel Akat; çoğunluğunu Batman Üniversitesi öğrencilerinin oluşturduğu seyircilere unutulmaz bir müzik ziyafeti sundu.

Konser sonunda İl Kültür ve Turizm Müdürü M. İhsan Aslanlı pandemi süresince etkinliklerden uzak şekilde günlerini geçiren gençlerimizle buluşmamızın mutluluğunu yaşadıklarını ve bu coşkulu topluluğa hitap eden ilimizin değerli sanatçısı Veysel Akat’a teşekkürlerini sunduğunu belirtti. 60 günde 60 etkinlik şiarı ile tertip ettikleri etkinliklerin;  il merkezi, ilçe ve beldelerimizde tüm hızı ile devam ettiğini vurgulayarak; bu kapsamda desteklerini bizden esirgemeyen Vali Hulusi Şahin’e de teşekkürlerini bildirdi. 2022 yılında da aylık etkinlik takvimlerinde gençlerle ve her yaşta izleyici ile bir araya gelerek gerek konser gerekse tiyatro oyunlarını İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü olarak halkımızla buluşturacaklarını dile getirdi.

50 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.