Hoşgeldiniz  

YAZ SPOR OKULLARINA KAYITLAR BAŞLADI

admin | 14 Mayıs 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler A- A+

Batman Belediyesi, 2018-2019 eğitim ve öğretim sezonunun sona ermesinin ardından öğrencilerin zamanlarını daha iyi değerlendirmeleri için 11 farklı dalda öğrenciler için Yaz Spor Okulları açıyor.
Kayıt başvurularının başlaması açıklanmasından sonra veliler çocuklarını uygun gördükleri branşlara kaydetmek için müracaat etmeye başladı. Belediye Spor kompleksinde kabul edilen başvurularda adaylardan spor yapmaya engellerinin bulunmadığına dair sağlık belgesi, kimlik fotokopisi ve bir adet fotoğraf isteniyor.
Atletizm, Badminton, Basketbol, Güreş, Futbol, Hentbol, Jimnastik, Kort Tenisi, Muay Thai, Voleybol ve Yüzme branşlarında açılacak olan yaz spor okulları ilgili yapılan duyurunun ardından ilk 3 günde 130 başvurunun yapıldığı açıklandı.
Batman Belediye Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada jimnastik branşında 5-7 yaş grubunda bulunan miniklerin kabul edileceği, geri kalan 10 branş için ise 7-14 yaş grubu aralığındaki öğrencilerin başvurularının alınacağının altı çizildi. Daha önce kaydı bulunan çocukların Velilerinden de, kayıt yenileme başvurusunda Sağlık Belgesi’ni beraberinde getirmeleri istendi. Gültepe Mahallesi Beşikçi Caddesi güzergâhında bulunan Batman Belediyesi Spor Kompleksinde alınmaya başlanan başvuru kayıtların ücretsiz olduğu ve 10 Haziran 2019 Pazartesi günü mesai saati bitimine kadar devam edeceği hatırlatıldı

212 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.