Hoşgeldiniz  

YAZAR SÖYLEŞİLERİNE YOĞUN İLGİ

admin | 05 Kasım 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman halkı; 4. Kitap Fuarı’nın edebiyat, kültür-sanat, tarih ve televizyon dünyasından ünlü konuklarını imza ve söyleşilerde yalnız bırakmadı.

Halkın büyük ilgi gösterdiği etkinlikler 7 Kasım’a kadar devam edecek.

Batman 4. Kitap Fuarı’nda gerçekleşen İmza ve söyleşi etkinlikleri için şehre davet edilen edebiyat, kültür-sanat, düşünce, tarih ve televizyon dünyasından ünlü isimlere Batmanlıların ilgisi büyük oldu. Kitapseverlerle yazarları bir araya getiren etkinlikler, fuarın son günü olan 7 Kasım’a kadar sürecek.

ÖNCE SOHBET ARDINDAN İMZA

27 Ekim’de kitapseverlere kapılarını açan Batman 4. Kitap Fuarı’nın ünlü konukları, Batman halkı tarafından ilgiyle takip edildi. 7 Kasım’a kadar sürecek söyleşilere yoğun katılım gerçekleşirken Batmanlı kitapseverler, fuarda takip ettikleri yazarlara kitaplarını imzalatmayı da ihmal etmedi.

YAYINEVLERİNDEN EK İMZA GÜNÜ

Kitap fuarı süresince organizasyonu ortaklaşa gerçekleştiren Batman Valiliği ve Batman Belediyesi’nin davetlisi olarak kente gelen ünlü isimler dışında fuara katılan yayınevleri de kendi yazarlarına kitaplarını imzalamaları için stantlarında yer açtı.

ÜNLÜLER GEÇİDİ DEVAM EDİYOR

Fuarın ilk gününde Serdar Tuncer ile başlayan söyleşi ve imza etkinlikleri, Hayati İnanç, MasterChef Türkiye’nin dünyaca ünlü şefleri Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna, Nedim Şener, İhsan Süreyya Sırma, Mustafa Armağan, Sıtkı Arslanhan, Suat Köçer, Najla Tammy Kepler, Bahadır Yenişehirlioğlu gibi çok sayıda ünlü ismin katılımıyla devam etti.

 

32 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.