Hoşgeldiniz  

YAZAR ZENGİN, ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

admin | 20 Mayıs 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

YAZAR ZENGİN, ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

2023 Batman Edebiyat Akademisi kapsamında gerçekleşen okur-yazar buluşmalarında Çocuk Edebiyatı Yazarı Mevlâna İdris Zengin ziyaret ettiği okullarda öğrencilerle buluştu.

2023 Batman Eğitim Akademileri, Edebiyat Akademisi kapsamında Çocuk Edebiyatı Yazarı Zengin ilimizdeki 2 günlük okur-yazar buluşması programda ilk gün Meydan Ortaokulu ve Metin Bostancıoğlu Ortaokulu öğrencileriyle buluştu. Yazar Zengin ikinci gün Selahaddin Eyyübi Ortaokulu, Fatıma Zehra İmam Hatip Ortaokulu ve Borsa İstanbul Ortaokulunda öğrencilerle buluştu.

Yazar Zengin gerçekleşen okur-yazar buluşmalarında öğrencilere yazarlık ve okuma üzerine yaptığı konuşmanın ardından öğrencilerin sorularını cevaplayıp kitaplarını imzaladı. Çocuk Edebiyatı Yazarı Zengin, MEM Okuma Noktasını ziyaret edip burada öğretmenlerle ve küçük okuma grubu öğrencilerle bir araya gelip sohbet etti.

Kitap Okuma Noktası ziyaretine katılan İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran; 2023 Batman Eğitim Akademileri, Edebiyat Akademisi kapsamında gerçekleşen okur-yazar buluşmaları için içimize gelerek katkı sunan Yazar Zengin’e öğrenci ve öğretmenler adına teşekkür etti.

31 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.