Hoşgeldiniz  

YENİ BİNASINA TAŞINAN KÜLTÜR MTAL’E ZİYARET

admin | 06 Mart 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, yeni eğitim binasına taşınan Batman Kültür Kız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti.

Gültepe Mahallesinde yapımı tamamlanarak eğitime alınan Batman Kültür Kız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, okul binasını gezip idarecilerden okuldaki çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Yüz yüze eğitime başlayan öğrencileri sınıflarında ziyaret eden Müdür Kurtaran, öğrencilerle sohbet etti. Yeni okul binasının ve başlayan yüz yüze eğitim döneminin herkes için hayırlı olmasını diledi.

Müdür Kurtaran “Sevgili gençler, tüm dünyayı olumsuz etkileyen salgın sebebiyle bir süre yüz yüze eğitimden uzak kaldık. İnşallah bütün tedbirlere sıkı sıkı uyarak bir daha böyle bir ayrılık yaşamayacağız. Okullarımızdan tekrar ayrılmak istemiyorsak bütün tedbirlere uymamız gerekiyor. Özellikle temizlik, mesafe ve maske gibi konulara özellikle dikkat ediyoruz. İl olarak salgınla verdiğimiz mücadele konusunda şu an çok başaralı bir yerdeyiz. Amacımız bu başarının artarak devam etmesi. Bu başarının devam etmesi için çevremizdeki herkesi de güzel bir dille kurallara uymaya davet edeceğiz. Unutmayın salgına karşı hep birlikte mücadele ederek sonuca ulaşacağız. Ayrıca yüz yüze eğitim esnasında salgın kurallarına son derece güzel bir şekilde riayet ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

73 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.