Hoşgeldiniz  

YENİ YÖNETİM TEBRİKLERİ KABUL EDİYOR

admin | 10 Nisan 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler A- A+

Batman Belediye Başkanlığı mazbatasını aldıktan sonra Pazartesi günü göreve başlayan Belediye Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz tebrikleri kabul ediyor.

Batman Belediye Başkanlık binasında vatandaşları karşılayan Belediye Eş Başkanları  Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, tebrikleri tek tek kabul ederek ziyarette bulunan vatandaşları ağırlıyor.

Göreve başlayan Eş Başkanlarını, belediye birim müdürleri, belediye personeli, STK temsilcileri ve üyeleri, partililer ile çok sayıda vatandaş ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Tebriklerini iletmek için ziyaretine gelen herkese teşekkürlerini sunan Belediye Eş Başkanları Demir ve Korkmaz, Batman halkının hak ettiği hizmete kavuşması için var güçleriyle çalışacaklarını ifade etti. Bu güne kadar işini yapmaya çalışan belediye personeliyle birlikte bugünden sonra da en iyi şekilde çalışacaklarının altını çizen Belediye Eş Başkanları Demir ve Korkmaz Batmanlılara hizmetin en iyisini sunacaklarına inandıklarını ifade ettiler.

305 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.