Hoşgeldiniz  

YENİLİK PARTİSİNDEN BATSO’YA ZİYARET

admin | 31 Mayıs 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Yenilik Partisi İl Başkanı Abdurrahman Onat ve İl Teşkilatı Batman Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Batman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdulkadir Demir’in ağırladığı ziyaretten memnun oldukları oda çalışmaları ve Yenilik Partisi çalışmaları hakkında karşılıklı bilgilendirmelerde bulunuldu.

KARŞILIKLI FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNULDU

Yenilik Partisi İl Başkanı Abdurrahman Onat ve İl Teşkilatı olarak Batman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdulkadir Demir’in ağırladığı Ziyaretten memnuniyet duyduklarını esnafımızın sıkıntıları il ve ülke ekonomisi başta olmak üzere COVİT-19 ile mücadele kapsamında yapılan parti çalışmaları ile Batman Ticaret ve Sanayi Odası’nın yaptığı çalışmalar görüşüldü.

DEMİR ZİYARETTEN DUYDUĞU MEMNUNİYETİ DİLE GETİRDİ

Yenilik Partisi İl Başkanı Abdurrahman Onat yaptığı konuşmada ’’Batman Ticaret ve Sanayi Odası ilimizin önde gelen STK’larından olduğunu, il bazında ciddi çalışmalar yaptığını dile getirirken bu anlamda oda başkanı Abdulkadir Demir’e teşekkürlerini iletti. Batman Ticaret ve Sanayi Odası olarak tüm siyasi partilere eşit mesafede olduklarını dile getiren Oda Başkanı Abdulkadir Demir Yenilik Partisi il teşkilatına ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini sundu.

76 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.