Hoşgeldiniz  

YENİLİK PARTİSİ’NDEN SAĞLIK-SEN’E ZİYARET

admin | 24 Ekim 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Yenilik Partisi il Başkanı Abdurrahman Onat başkanlığında Sağlık-Sen Sendikası başkanı Maruf Yalçın makamında ziyaret edildi.

Ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Başkan Onat, sağlık sektöründe oluşan eksiklikler doktor ve yardımcı personel eksiklikleri randevu sıkıntısı ve halkımızın genel sıkıntıları ve hasta yönlendirme ile ilgili aksaklıklar dile getirildi.

Başkan Onat “Yenilik Partisi olarak Batman halkımızın yanında olduğumuzu tüm imkanlarımızla sağlık sektöründeki eksiklerin giderilmesi için hep beraber elimizi taşın altına koymaktan vazgeçmemeliyiz. Yapılan görüşmede doktor açığının oluşu istifa eden doktorların yerinin doldurulmadığı halkın muayene olabilmesi için günlerce hatta aylarca randevu alamadığını bununla ilgili sağlık sektöründe çok büyük bir sıkıntının olduğu herkes tarafından bilinmektedir.

Sağlık Bakanlığı’na bu konu ile ilgili en kısa zamanda gerekli girişimlerin yapılması konusunda yenilik partisi olarak bu konunun takipçisi olacağız. Ayrıca sağlık-sen Batman şubesi teşkilatımıza göstermiş olduğu ilgi alakadan dolayı teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

66 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.