Hoşgeldiniz  

“YURTTAŞ KARDEŞLER HAK ETMEDİKLERİ PARAYI TAHSİL ETTİ”

admin | 23 Ağustos 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman Petrolspor Yönetimi, 2020–2021 sezon öncesi ilk basın toplantısı düzenledi.

Toplantıya, Petrolspor Başkanı A.Vahap Akbaş, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Balaban, Bayram Demirhan, Yalçın Güneştekin ve Av. Orhan Güzel ile Kent Konseyi Başkanı Abdulkadir Demir katıldı.

YURTTAŞ KARDEŞLER HAK ETMEDİKLERİ PARAYI TAHSİL ETTİ

Yurttaş Kardeşlerin kulübe maddi zararlarını hatırlatan Başkan Akbaş, “Yurttaş Kardeşler hiç hak etmedikleri paraları temlik yolu ile kulüpten tahsil etti. Kulübü devir aldığımızda hisselerine karşılık bizden 250 bin istediler. Kendilerine çek vermemize rağmen temlik yolu ile alacaklarını tahsil edeceklerini söylediler. Sözlerine güvenip kabul ettik. Sonradan 1 aylık teknik direktörlük için 90 bin lira, Aydın Gülmez ve Ekrem Konaç döneminden kalan 50 bin liralık hiç hak etmedikleri parayı tahsil ettiler. Ekrem Konaç ve diğer şirket ortakları hisselerini karşılıksız verirken Yurttaş Kardeşler hiç hak etmedikleri 410 bin lirayı temlik yolu ile tahsil etti. bu kulübü 1 ay yönettiler, 120 bin lira harcadıklarını söylediler ama sadece 80 bin liralık fatura ibraz etiler. Ben Batmanlıyım, ben Petrolspor sevdalısıyım, Petrolspor için bir şey yapmak istiyorum diyen Yurttaş Kardeşler maalesef kulübün gelirlerinden toplam 470 milyon lira parayı hesaplarına geçirdiler” dedi.

YENİ SEZONA HAZIRIZ

Maddi sıkıntı içerisinde olmalarına rağmen Vali Hulusi Şahin’in desteği ile yeni sezon hazırlıklarına başladıklarını belirten Başkan Akbaş, “TFF’nin açıklamasına göre ligler 19-20 Eylül’de başlayacak. Ama biz kulüp başkanları olarak liglerin Ekim başında başlamasını istiyoruz. Çünkü şuana kadar bir kaç takım haricinde hiç bir takım daha kadrosunu kuramadı. Biz yönetim olarak bir haftadır toplantılar yaptık. 13 futbolcu ile anlaştık. Yarında yeni teknik direktörümüz ile anlaşma yapıp kamuoyu ile paylayacağız” dedi.

102 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.