Hoşgeldiniz  

YÜZME HAVUZU KAYITLARI BAŞLADI

admin | 19 Kasım 2019 | Spor, Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman Belediyesi Spor Kompleksinde bir süre önce bakım ve tadilata alınan yüzme havuzu halkın kullanımına tekrar açılıyor.

Salı, Perşembe, Cumartesi günleri kadınlara, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri de erkeklere hizmet verecek olan Belediye Spor Kompleksi yüzme havuzu, ‘Batman Belediyesi Okulları Yüzdürüyor Projesi’, kapsamında sabah 09.30 – 10.30, 11.00-12.00 seanslarının yanı sıra 7-14 yaş grubundaki kişilere 15.30-16.30 saatleri ve yetişkin kadın ve erkeklere de 17.00-19.00 saatleri arasında hizmet sunacak.

Kayıtlara 10 kasım 2019 tarihinde başlanan yüzme havuzu programı kapsamında hijyenik ve nezih bir ortam için altyapı çalışmalarının sona erdiğini ifade eden Belediye Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, Batman halkının hizmetlerin en iyisine layık olduğunu kaydederek “Kültürden, spora, sosyal etkinliklerimizde hayatın tüm alanlarında Batman için, Batman halkı için mesai arkadaşlarımızla beraber en güzel hizmeti vermenin gayreti içerisindeyiz” dediler. Spor Kompleksinden yapılan açıklamada; kayıt yaptırmak isteyen kursiyerlerin 1 adet fotoğraf ile kimlik fotokopileriyle gelmeleri halinde kurumumuz tarafından kendilerine verilecek kayıt formunun doldurulmasının yeterli olacağı belirtilerek, komplekste yüzme dersinin verilmediğine dikkat çekildi.

315 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.