Hoşgeldiniz  

ZABITA PERSONELİYLE TOPLANTI

admin | 29 Nisan 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler A- A+

Batman Belediye Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül korkmaz, Belediye Meclis Salonunda Belediye Zabıta Müdürü Hakkı Ertuğrul ve zabıta personeli ile bir araya geldi.
Belediye Zabıta Müdürlüğü Personeli ile bir araya gelinen toplantıda Batman Belediye Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, vatandaşların güven ve huzur içinde yaşaması için çaba gösteren zabıta personeline gereken desteğin kendileri tarafından verileceğini ifade etti.
Toplantıda konuşan Eş Başkan Demir: “Bu şehrin halkına yakışır bir düzenlemeyle şehircilik anlayışını yaşatma hepimizin görevidir. Bu konuda Belediye yönetimine ve zabıta müdürlüğü personeline inanıyorum. İnanıyorum ki dönem sonuna kadar herkes belediyeden Allah razı olsun diyecek. Bütün belediyelere örnek teşkil edecek bir Belediyecilik hizmetini geliştirmeyi ahdetmişiz ve bunu gerçekleştireceğiz. Halkla teması yoğun olan Belediye Zabıta, BASKİ ile Park ve Bahçeler Müdürlüklerimizden bu süreç içerisinde ciddi fedakârlıklar istiyoruz. Batman, bölge illeri arasında gelişme potansiyeli en iyi olan, entelektüel düzeyi en yüksek olan ve belki gelir kaynakları açısından da en zengin olabilecek şehrimizdir. Şehrimizi, belediye birimleri ve Batman halkıyla beraber ilerde herkesin gurur duyacağı ve yaşamaktan zevk aldığı bir şehir haline getireceğiz” ifadelerini kullandı.

282 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.