Hoşgeldiniz  

ZABITADAN DÜĞÜN SALONLARINA ANİ DENETİM

admin | 01 Eylül 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman Belediye Zabıtası düğün sezonunun başladığı günden bu yana Batman’da bulunan düğün salonlarına ani denetimlerine ara vermeden devam ediyor.

16-30 Ağustos 2020 tarihleri arasında ilimizde bulunan 59 düğün salonunda 9 kişiden oluşan üç ekip tarafından yapılan eş zamanlı denetimlerde düğün davetlilerinin, Covid-19 salgın sürecinde mesafe kurallarına uyulup uyulmadığını denetledi.

Ekipler, girişte el dezenfektanı, ateş ölçer, masalar arasındaki mesafe ve masalarda oturan kişi sayısı, salonlarda bilgilendirici afiş, her masaya el dezenfektanı, maske ve hijyen kurallarının yanı sıra halay çekilmemesi, düğün salonlarında sosyal mesafe kurallarına uyulması ve en geç saat 22.00’ye kadar müsaade edildiği yönünde bilgilendirmede bulundu.

Yapılan denetimlerde işyeri sahiplerine eksikliklerin giderilmesi konusunda uyarıda bulunan ekiplerimize düğün sahiplerinden de destek geldi. Batman genelinde yapılan eş zamanlı düğün salonu denetimlerine Batman Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri de destek verdi.

162 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.