Hoşgeldiniz  

116 KİŞİ ‘SİYAH KUŞAK’ ALDI

admin | 28 Aralık 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

116 KİŞİ ‘SİYAH KUŞAK’ ALDI

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye Taekwondo Federasyonunun 2021 yılı faaliyet programında yer alan, ‘Siyah Kuşak Dan’ sınavı Beşiri Spor Salonunda yapıldı.

25-26 Aralık 2021 tarihleri arasında yapılan ‘Siyah Kuşan Dan’ sınavına Batman’ın yanı sıra Diyarbakır, Siirt, Van, Malatya, Mardin, Elazığ, Şanlıurfa, Adıyaman ve çevre ilçelerden 116 kişi katılım sağladı. ‘Siyah Kuşan Dan’ sınavını geçmek için büyük bir çaba sarf eden Teakwondo sporcularının heyecanı ve mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Taekwondo Batman İl Temsilcisi Habip Çelik, bu sınavın zorluğuna ve önemine dikkat çekti.

İl Temsilcisi Çelik yaptığı açıklamada; “Beşiri ilçemizde çevre il ve ilçelerden gelen 116 sporcumuzla ‘Siyah Kuşan Dan’ sınavımızı kazasız belasız bitirdik. Bizlere her türlü konuda yardımcı olan Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Mehmet Şafi Özperk başta olmak üzere, Federasyonumuzun yetkililerimize, sınavda büyük bir özveri ile çalışan antrenörlerimize, hakemlerimize ve sporcularımıza teşekkür ediyorum. Taekwondo zor ve emek isteyen bir branştır. Sınavı başarıyla geçenleri kutluyorum.” diye konuştu.

70 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.