Hoşgeldiniz  

ASKER EŞLERİNDEN KÖY OKULUNA ZİYARET

admin | 24 Nisan 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

ASKER EŞLERİNDEN KÖY OKULUNA ZİYARET

Batman Valisi Hulusi Şahin’in eşi Ebru Şahin, Batman 14. İUS (İnsansız Uçak Sistemleri) Üs Komutanlığı’nda görevli askerlerin eşleri ile birlikte İlimiz Merkeze bağlı Çevrimova Köyü İlkokulu ile Anaokulu’nu ziyaret ettiler.

Köy okullarında okuyan çocukların yüzünü güldürmek ve eğitimlerine katkı sunmak amacıyla bir araya gelen asker eşleri ile birlikte köy okulunu ziyaret eden Bayan Şahin, minik öğrencilere çeşitli hediyeler verirken, asker eşleri ise hazırladıkları örgü bebek ve kitaplardan oluşan hediyeler verdiler.

GERİ DÖNÜŞÜM KÜTÜPHANESİ AÇILDI
Daha sonra Bayan Şahin ve beraberindekiler, okul bünyesinde rafları öğrenciler tarafından atık malzemeden yapılan ‘Geri Dönüşüm Kütüphanesi’nin açılışını gerçekleştirdiler. Açılışın ardından kütüphaneyi gezen Bayan Şahin, okul müdürü Veysi Menekşe, okul öğretmenleri ve  öğrencileri yaptıkları çalışmalardan dolayı tebrik ederek başarılar diledi.

Okul ziyaretine; 14. İUS.Üs Komutanı Hava Seyrüsefer Albay İhsan Kaplan’ın eşi Arzu Kaplan, Askeri personel ile asker eşleri katıldı.

31 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.