Hoşgeldiniz  

BALPINAR’I İHYA EDEN BAŞKAN…

Halit BEYTÜT | 12 Aralık 2021 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

Balpınar beldesi Belediye Başkanı Hüseyin Geylani Balpınar’ı adeta yeniden yarattı. Yaptığı olağanüstü hizmetlerle beldenin tüm alt yapı su sorunlarını ve belediyeye kazandırdığı araç gereçlerle Balpınar beldesi vatandaşların büyük takdirlerine mazhar oldu.

Belediye başkanlığına geldiği günden bu yana beldedeki eksikliklerin giderilmesi için yoğun bir çaba sarf eden başkan Geylani “Ben doğup büyüdüğüm beldeme kazandığım halkın teveccühüne karşılık verebilmek için geceli gündüzlü bir çalışma ile göreve başladım halkımın bana verdiği göreve layık olabilmek için gereken eksikliklerin giderilmesi ve beldeye kazanılması gereken hizmetler için yoğun bir mesai içine girdim.

Allaha çok şükürler olsun ki üst düzeyde yaptığım görüşmeler sonucu beldenin eksikliklerinin çoğunu giderdim.

Beldenin daha da güzelleşmesi için her türlü girişimlerime ara vermeden çalışıyorum.

Bir amacım daha var o da beleme bir millet parkı kazandırmaktır bu konuda da gereken girişimlerimiz devam etmektedir” dedi.

Son derece mütevazi ve kendi beldesine kendini adayan Geylani, beldeye kazandırdığı hizmetleri yeterli görmediğini ve bundan sonraki çalışmalarını da ara vermeden beldeyi daha iyiye ve daha da güzele ulaştırmayı hedeflediğini de sözlerine ekledi.

Çalışmalarıyla halkının da büyük teveccühlerini kazanan ve yaptıklarını yeterli görmeyip beldeyi daha da ihya etme adına adeta seferberlik ilan ettiğini belirten başkana bizlerde başarılar diliyor ve böylesi çalışkan bir başkanın birçok belediye başkanına örnek olmasını diliyoruz ve Belde belediye Başkanı Sayın Geylani’yi içtenlikle tebrik ediyoruz.

Halkını oylarıyla belediye başkanlığı koltuğuna oturanların halka hizmeti hakka hizmet olarak görenlerin halkın her zaman teveccühüne Layık olacakları da unutulmamalıdır.

Kendi görevini halkının yararına kullanmayı ilke edinenlere bu halk her zaman kendisine gösterilen teveccühü unutmaz ve yapılan hizmete karşı ahde vefasını esirgemez.

Ben Balpınar belde belediye başkanı Sayın Hüseyin Geylani’yi bu özverili ve başarılı çalışmalarından ötürü tebrik ediyor, yaptığı güzel hizmetlerin Balpınarlı hemşerilerimize hayırlı ve uğurlu olsun temennisinde bulunuyorum.

 

64 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.