Hoşgeldiniz  

BAŞKAN GÜR, YENİ YILI KUTLADI

admin | 31 Aralık 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+


 

AK Parti Batman İl Başkanı A. Akif Gür, yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Gür “Sevinç ve hüzünleri, acı ve kederleriyle bir yılı daha geride bırakıp yeni bir yılı karşılayacak olmanın heyecanıyla, 2022 yılının ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa sağlık, barış, mutluluk, huzur ve bereket getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum. 2022 yılının, tüm milletimize ve insanlığa hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Her yeni yıl, geçmiş yılların getirdiği tecrübenin, birikimin üzerine inşa edilecek yeni bir başlangıç, yeni bir heyecan ve umut demektir diyen Gür “Covid-19 Pandemi Süreci, ekonomik saldırılar ve pek çok badireye rağmen Türkiye; demokratik, siyasal ve ekonomik büyüme istikrarını 2021 yılında da sürdürmüştür ve 2022 yılında da sürdürmeye devam edecektir. Yerli ve milli savunma sanayisinde atılan tarihi adımlar, 60 yıllık özlem olan yerli otomobil, yollar, köprüler, havalimanları, şehir hastaneleri ve Kanal İstanbul gibi mega projeler bu gelişmelere en açık örneklerdir.

Bu azim ve kararlılıkla, milletimizden aldığımız güçle 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. 2022 yılının; birlik ve beraberliğimizin perçinlendiği, milletimizin bir arada ve kardeşçe yaşama arzusunun doruğa ulaştığı, toplumsal dayanışma duygularımızın pekiştiği, terörden ve şiddetten uzak, barışı, huzuru, başarıyı, refahı, bolluğu ve bereketi, ülkemiz ve tüm insanlığa parlak bir geleceği müjdeleyen bir yıl olmasını, Yüce Allah’tan niyaz ediyorum” ifadelerini kullandı.

71 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.