Hoşgeldiniz  

BAŞKAN GÜR’DEN POLİS HAFTASI MESAJI

admin | 09 Nisan 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

BAŞKAN GÜR’DEN POLİS HAFTASI MESAJI

AK Parti Batman İl Başkanı Abdullah Akif Gür, polis haftası dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Gür, Polis Teşkilatının Kuruluş yıl dönümü nedeniyle yayımladığı mesajda, polisin gücünü halktan ve kanunlardan aldığını belirterek, polislerin her zaman fedakarca çalıştıklarını söyledi.

Gür “Emniyet güçlerinin, anayasa ve yasalara sadakatle, hukuka bağlılıktan ayrılmadan, üstün bir vazife anlayışıyla, vatandaşların can ve mal güvenliğinin sağlanması, huzur ve refah içinde yaşaması için gece gündüz çalışmaktadırlar. Kamu düzeninin korunması, asayişin sağlanması, suçu önleyici tedbirlerin alınması, faillerin adalete teslim edilmesi gibi görevlerinde vatandaşlarımızla omuz omuza hizmet veren Emniyet güçlerimiz, Ülkemizin ve milletimizin güvenliği için kendi canlarını ortaya koymaktadır.

Millet olarak kendilerine şükran borçluyuz. Bu duygu ve düşüncelerle; Başta Batman İl Emniyet Müdürlüğü çalışanları olmak üzere; tüm Türk Polis Teşkilatı’nın 177 Kuruluş yıl dönümünü ve 10 Nisan Polis Günü’nü kutlar, görevleri başında şehit olan polislerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize ve görevi başında bulunan tüm emniyet mensuplarımıza ve aileleri-ne de sağlık ve mutluluk dilerim” İfadelerini kullandı.

34 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.