Hoşgeldiniz  

BATMANIN İMAJINI ZEDELEMEKTEN KAÇINALIM LÜTFEN…

HASAN MİROĞLU | 02 Ocak 2022 | Köşe Yazıları


HASAN MİROĞLU
batmanguncelgazetesi@hotmail.com.tr

Bir zamanlar faili meçhul cinayetlerle, intihar olaylarıyla, Terör olaylarıyla zedelenen ilimiz imajı son yıllarda memnuniyetle gözlemliyoruz ki bu kötü imaj yerine güzellikleriyle anılmaya başlamış olmak her ne kadar sevindiriciyse yine de bu imajın kalıcı olması için gereken dikkati ve yitikliği göstermede üzerimize düşen sorumluluğu özellikle yerine getirmekle yükümlü olduğumuzu ifade etmek isterim.

Özellikle biz meslektaşlarımızla bu konuda gereken hassasiyeti göstermekle yükümlü olduğumuzu da hatırlatmakta yarar görüyorum.

Batma insani konuk severdir, Batman insani yardımseverdir, Batman insani çok sıkıntılar çekmişse de bunu sineye çekme erdemliliğini göstermiştir kendi iline olan bağlılığı ise hiç bir zaman tartışılamaz ama kendi ilinin imajının bozulmasına ise asla tahammülü olmaz olamaz.

Bu yüzden abuk sabuk olayları gündeme getirip sadece haber yapmış olmak için bu imaj zedeleyebilecek haberlerden mutlaka ama mutlaka kaçınmamız gerektiğini vurgulamak isterim. Unutulmasın ki Baymandan başka bir Batman yok.

Bu yüzden yaşamımızı sürdürdüğümüz bu güzel ilin imajının doruğa olmaması hepimiz için birer gurur vesilesi olur.

Bu konuya gereken duyarlılığı gösterme gereğini duyan tüm meslektaşlarımıza he halkımıza teşekkürü bir borç bileceğimizi de borç biliriz.

Batman her yönüyle büyüyen ve gelişen bir ilimizdir.

Bu ilin güzelliklerle anılması hepimizin olmazsa olmazıdır.

Dileğim Batman hep güzellilerle ve de modern gelişmişliğiyle anılır ve bizlerde bu onurlu gelişmeyi ayakta alkışlama olanağını buluruz.

73 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.