Hoşgeldiniz  

BİR KUTLAMADA YAŞAM HASTANESİNDEN

admin | 11 Mayıs 2022 | Spor, Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

BİR KUTLAMADA YAŞAM HASTANESİNDEN

3. Lig 1. Grupta Şampiyon olan temsilcimiz Batman Petrolspor’u, sağlık sponsoru Yaşam Hastanesi yemekte ağırladı.

TFF 3. Lig’de şampiyonluğa ulaşan Batman Petrolspor, 26 yıl aradan sonra 3. Lig’de şampiyonluk kupasını kaldırdı. Petrolspor’un şampiyonluk kutlamalarından biri de
Yaşam Hastanesi ev sahipliğinde yapıldı.

Yaşam Hastanesi sağlık sponsoru olduğu Petrolspor’un yönetimini, teknik heyetini ve futbolcularını World Teras’ta yemekte ağırlayarak şampiyonluğu kutladı. Yaşam Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Selman Dinç, Yönetim Kurulu Başkan Vekil Mehmet Dinç, Hastane Müdürü Burhan Dinç ve birim müdürlerinin katıldığı gecede şampiyonluk pastası kesildi.

Şampiyonluk kutlamasında konuşma yapan Yaşam Hastanesi Genel Müdürü Burhan Dinç “Petrolspora gönül vermiş herkes gibi Yaşam Hastanesi olarak da başarıya kenetlendik hem alınan kararlar konusunda Petrolspor yönetimine hem de sağlık konusundaki süreçlerde sezon boyunca futbol kulübümüze elimizden geldiği ölçüde destek olmaya çalıştık. Bundan büyük bir memnuniyet duyduğumu belirtmek istiyorum.

Geldiğimiz aşamada futbol kulübümüzün gösterdiği büyük başarı hepimizi gururlandırmıştır. Herkesin emeğine ve yüreğine sağlık diyorum. Batman sevdalıları olarak her zaman sporu ve sporcuyu desteklemeye devam edeceğiz. Batmanınımızı temsil eden futbol kulübümüzün her zaman yanında olacağız.

Bu vesileyle şampiyonluk yolunda desteklerini esirgemeyen ve büyük bir çaba sarf ederek bizlere gururu yaşatan başta sayın valimiz olmak üzere kulüp başkanımıza, kulüp yöneticilerimize, teknik heyetimize, sporcularımıza, batman basınına, taraftarlarımıza şampiyonluk yolunda emeği geçen ve petrolspora gönül vermiş herkese teşekkür ederim.  Tekrardan petrolsporumuzun şampiyonluğunu kutlar, 3. ligte yaşamış olduğumuz başarının 2. ligtede aynı şekilde devamını diliyorum. Herkesi yürekten kutluyorum” diye konuştu

Petrolspor Kulüp Başkanı Abdulvahap Akbaş hastane yönetimine plaket takdim ederek, desteklerinden dolayı Yaşam Hastanesi’ne teşekkür etti.

 

26 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.