Hoşgeldiniz  

BU COŞKUYU YAŞATANLARA TEŞEKKÜRLER

Halit BEYTÜT | 07 Aralık 2021 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

Zorlu yaşam koşullarına ve tüm zam yağmurlarına rağmen başarıya susamış ilin bir sembol ismi olan Petrolsporu pazar günkü Erbaa maçında koca stadı tıklım tıklım doldurup takımlarını desteklemeye koşan Batmanlı sporseverlere bu anlamlı başarıyı gerçekleştiren başta sayın valimiz Hulusi Şahin olmak üzere yönetim kuruluna ve sahada basmadık yer bırakmayan futbolculara teşekkürü bir borç bildiğimizi ifade etmek isterim.

Yıllardır 3.Lig kategorisinde mücadele etmek zorunda kalan ve adeta yalnızları oynayan bir takıma verdiği büyük destekle takımımızı saha kaldırmayı başaran sayın valimize de minnet borçlu olduğumuzu özellikle vurgulamakta yarar görüyorum.

Stadımızı ilk kez böylesine hınca hınç dolduran vefakar seyircilerimizin 90 dakika boyunca durup dinlenmeden yaptıkları tezahüratlarla başarıya ne denli susadıklarının da bariz bir göstergesidir.

Erbaa maçında gerçi istenilen galibiyeti alamadık ve maçı beraberlikle bitirmiş olmamıza rağmen ben böylesine büyük destek gören bu takımın mutlaka gereken şampiyonluğa ulaşacaklarına inanıyorum.

Bu hafta yine kendi evinde katılaşacağı Kütahya maçındandı galip gelerek yoluna emin adımlarla yürüyeceğine olan inancımındı sonsuz olduğunu ifade etmek isterim.

Takımına en büyük desteği veren ve gerek iç gerekse de dış sahada yapılan maçlara durup dinlenmeden takıma desteğini veren Yarasalar grubunu da takdire sayan buluyorum.

Bizle bu ilin tek temsilcisi olan Petrolsporumuzun bu sezon sonunda mutlaka özlenen şampiyonluğu bu ile hediye edeceklerine de içtenlikle inanıyorum. Yeter ki bu azim ve kazanma hırsıyla mücadelelerini elde bırakmasınlar.

Her şeye rağmen stada gelme özverisinde bulunan engelli kardeşlerimize de teşekkürlerimi iletiyorum.

72 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.