Hoşgeldiniz  

ÇİFTÇİ “HESAP VEREBİLİRLİĞİ ESAS ALACAĞIZ”

admin | 22 Şubat 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

ÇİFTÇİ “HESAP VEREBİLİRLİĞİ ESAS ALACAĞIZ”

Batman esnafı ve iş adamlarını ziyaret eden Batman Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Başkan Adayı M. Sıddık Çiftçi, liyakat sahibi bir ekiple istişareyi, şeffaflığı ve hesap verebilirliği esas alacaklarını söyledi.

Batman Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Başkan Adayı M. Sıddık Çiftçi Batman esnafı ve sanatkârları için projelerinin olduğunu söyleyerek seçilmesi dâhilinde bu projeleri birer birer yürürlüğe koyacaklarını söyledi. Liyakat sahibi bir ekiple şeffaflığı ve hesap verebilirliği esas alacaklarını söyleyen Çiftçi “Güvenilir, adil, liyakat sahibi bir ekiple istişareyi, şeffaflığı ve hesap verebilirliği esas alarak planlı ve programlı bir hareket ile esnaf ve sanatkârlarımızın hedeflerine ulaşması için gerekli bütün imkânları sağlayacağız” dedi.

“ESNAFIN E- TİCARETTEN İSTİFADE ETMESİNİ SAĞLAYACAĞIZ”

Esnafın e- ticaretten azami düzeyde istifade etmesini sağlama adına girişimlerinin olacağını söyleyen Çiftçi “Esnaf kardeşlerimizin bizi göreve getirmesi durumunda, esnafın e- ticaretten azami düzeyde istifade etmesini sağlama gayretinde olacağız. Aynı şekilde esnafımızı büyük firmaların ezici baskısından kurtarma projelerini hayata geçirip bu ekonomik krizde esnafımızın yanında olduğumuzu ispatlayacağız” dedi.

“ESNAFIN GÜÇLENMESİNİ SAĞLAYACAK İMKÂNLAR OLUŞTURACAĞIZ”

Projelerini esnafla paylaşan Çiftçi, esnaf çocuklarına burs imkânı oluşturacaklarını söyledi.

Çiftçi “Hibe ve desteklerle esnafın güçlenmesini sağlayacak imkânlar oluşturacağız. KOSGEB, DİKA vb. kuruluşların imkânlarından faydalanmaya yönelik danışmanlık hizmeti vereceğiz. Aynı şekilde ücretsiz ticari ve hukuki danışmanlık hizmetleri vereceğiz” dedi.

 

51 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.