Hoşgeldiniz  

DİŞ HEKİMLİĞİ İÇİN GÖRÜŞMELER DEVAM EDİYOR

admin | 18 Ocak 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

DİŞ HEKİMLİĞİ İÇİN GÖRÜŞMELER DEVAM EDİYOR

Batman Üniversitesi ve Batman ilinin gelişimi için çalışmalarını hızla devam ettiren Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, Batman Milletvekili Ziver Özdemir ve Diş Hekimliği Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Veysel Eratilla ile birlikte Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı İbrahim Şenel’i ziyaret etti.

Ziyarette Batman Üniversitesinde 2021 yılında kazandırılan Diş Hekimliği Fakültesi Binasının yapımı ile ilgili istişarelerde bulunuldu.

Diş Hekimliği Fakültesinin üniversitemizde açılmasının hem üniversitemiz hem de ilimiz için çok önemli bir gelişme olduğunu belirten Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, fakülte binasının en kısa sürede tamamlanarak öğrencilerin Batman ilinde eğitime başlayabilmesi için çalışmaları hızlandırmak istediklerini dile getirdi.

Diş Hekimliği Fakültesinin faaliyete geçmesiyle Batman ilinde sağlık alanında yeni bir dönem başlayacağını ifade eden Rektör Demir, bu sayede Batman halkının tedavi için il dışına çıkma sorununun çözüleceğini düşündüklerini söyledi.

Karşılıklı istişarelerin yapıldığı görüşmede Diş Hekimliği Fakültesinin ilimiz için önem arz ettiği konularla ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

50 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.