Hoşgeldiniz  

EN ÇOK KİTAP OKUYAN ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

admin | 02 Nisan 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

EN ÇOK KİTAP OKUYAN ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ
  1. Kütüphaneler Haftası kapsamında Batman Üniversitesi kütüphanesinden en çok kitap okuyanlar ödüllendirildi.

En çok kitap okuyanlara hediye takdim eden Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, kütüphane kullanımının önemine dikkat çekerek kitap okuma alışkanlığının kazanılması gerektiğini söyledi.

Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Ebru Yıldırım, İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı personeli Recep Durmaz ve Fen Edebiyat Fakültesi Sanat Tarihi Bölümü 4. sınıf öğrencisi Yahya Aydın’a Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Rohat Cebe ile birlikte hediye takdim eden Rektör Demir, bilgiye ulaşmanın önemli olduğunu belirterek en çok kitap okuyan akademik ve idari personel ile öğrencilere teşekkür etti.

Yaşadığımız bilgi çağında kitap okumanın kişisel gelişim için de çok önemli olduğuna değinen Rektör Demir, kütüphane kullanımını daha etkin hale getirmek istediklerini kaydetti.

Prof. Dr. İdris Demir daha sonra kütüphane kitap bağışında bulunan Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Zehra Öztürk’ü ziyaret ederek kendisine teşekkür belgesi takdim etti. Öğrencilerin gelişimi için kaynakların artmasının kendilerini mutlu ettiğini belirten Rektör Demir, kütüphanelerin dijital bilgi çağında da eğitim-öğretim faaliyetlerine önemli destekler sağladığını sözlerine ekledi.

26 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.