Hoşgeldiniz  

GÜVENLİK KORUCULARI İFTARDA AĞIRLANDI

admin | 10 Nisan 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

GÜVENLİK KORUCULARI İFTARDA AĞIRLANDI

Batman Valisi Hulusi Şahin, Batman Valiliği tarafından düzenlenen iftar programında ilimizde görev yapan Güvenlik Korucularıyla bir araya geldi.

İl Jandarma Komutanlığında düzenlenen iftar programına; Vali Şahin’in yanı sıra İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Hakan Başkaya ve çok sayıda güvenlik korucusu katıldı.

İftardan sonra güvenlik kurucularına hitap eden Vali Şahin, gerek terörle mücadelede gerekse asayişin sağlanmasında Güvenlik Korucuları tarafından yürütülen tüm faaliyetlerin takdire şayan olduğunu ifade ederek “Kutsal vatan toprağının bir çakıl taşının dahi kirli mihraklar tarafından kirletilmesine asla müsaade etmeyiz. Tüm mücadelemiz bunları vatanımızdan temizlemek ve Türkiye Cumhuriyeti hudutları içerisinde hainlerden bir tane dahi bırakmamaktır. Bu hedefimize çok az kaldı. Şunu unutmayın ki, bin yıldır bu topraklarda yaşıyoruz. Bin yıldır da bu saldırı ve hainlikler hiç bitmedi. Çünkü bu topraklar dünyanın merkezi, herkesin gözü burada. Bu nedenle her zaman güçlü olacağız. Sayın Cumhurbaşkanımızın dediği gibi her zaman ‘Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız.’ Terörizm ihmale gelmez. Sürekli tetikte olacağız, vatanın birlik ve bütünlüğünden asla taviz vermeyeceğiz. Bu tavrımızı sadece kendimizde muhafaza etmeyeceğiz, çocuklarımıza da geçireceğiz, her yerde ve fırsatta herkese anlatmalıyız. Çünkü biz haklıyız. Biz, hak ve hakikat yolunda mücadelemizi veriyoruz” diye konuştu.

Konuşmasının sonunda Güvenlik korucuların Ramazan ayını tebrik eden Vali Şahin, kendilerine başarılar diledi.

36 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.