Hoşgeldiniz  

HASTA, MUTLU BİR ŞEKİLDE AYRILDI

admin | 09 Aralık 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

HASTA, MUTLU BİR ŞEKİLDE AYRILDI

Karın ön duvarının yırtılması ve fıtıklaşması sebebiyle İluh Devlet Hastanesine müracaat eden 46 yaşındaki hasta geçirdiği operasyon sonucu sağlığına kavuşarak taburcu oldu.

Hastaneden ayrılmadan önce doktoruna emeği için teşekkür eden 46 yaşındaki Mehmet Şirin Tenlik “Bir sürredir rahatsızdım. Karın ön duvarında yırtık ve fıtıklaşma vardı. Ameliyat olmam gerekiyordu. Daha büyük merkezlere de gidebilirdim aslında fakat tercihimi İluh Devlet Hastanesinden yana kullandım. Çok memnun kaldım.

Hastanenin önceki fiziki koşulları ile şimdiki arasında çok çok fark var. Yapılan yeni düzenleme ile yatan hasta odaları şimdi çok iyi, özel bir hastanede vatandaşa sunulan konfora sahip.  Sağlık hizmeti veren tüm sağlık çalışanlarından çok memnun kaldım. Kısacası hastanede yapılan yeni düzenleme sağlığımıza daha iyi geldi. Başta ameliyatımı başarıyla gerçekleştiren Op.Dr.Resul Nusretoğlu’na, emeği geçen tüm sağlık çalışanına ve hastanenin yeni bir boyut kazanmasında emeği geçen tüm yetkililere çok teşekkür ediyorum” dedi.

89 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.