Hoşgeldiniz  

HERŞEYE RAĞMEN…

Halit BEYTÜT | 17 Temmuz 2021 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

Yarın kurban bayramını büyük bir huşu içinde kutlayacağız.

Her ne kadar yerel basına tasarruf genelgesi nedeniyle kurumlar bayram kutlama mesajlarını vermese de ben kurban bayramlarını içtenlikle kutluyorum.

Her başları sıkıştığında gazetelerde soluğu alan ve sorunlarını duyurmamızı isteyen ancak yerel basına uygulanan ambargoya sessiz kalan Sivil Toplum örgütlerinin de bayramlarını kutluyorum.

Sorunlarının duyurulması için yerel basından medet uman başta tüm yerel basın okuyucularımızın ve tüm esnaflarımızın da bayramlarını kutluyorum.

Seçim dönemlerinde tüm gazetelere koşuşturup vaatlerini dışlama gereğini duyan ancak yerel basının susturulması operasyonunu görmezlikten gelen zatı muhterem siyasetçilerimizin de bayramını kutluyorum.

Her demde yerel basının sözcüleri olduğunu söyleyip yerel basını susturmaya yönelik haksız uygulamaya ses çıkarmayan halkımızın da bayramlarını kutluyorum.

Bu yersiz ve de haksız uygulama ile sesleri kesilmek istenen yerel basın meslektaşlarımızın da bayramını kutluyorum.

Tüm kısıtlamalara rağmen yayın hayatlarını büyük bir özveriyle sürdürmeyi kararlaştıran yiğit meslektaşlarımın da bayramlarını içtenlikle kutluyorum.

Ben dini vecibelerim gereğince bizlere uygulanan ucube kararlara rağmen sessiz kalan ve de bu uygulamanın haksız olduğunu savunanların da bayramlarını kutluyorum.

Bir kurban bayramını da bizlere kutlama sansını veren cenabı Allaha şükrediyor, zalimlerin zulmünden mutlaka kurtulacağımız umutlarını taşıyor tüm İslam aleminin ve ülkemin onurlu insanlarının mübarek kurban bayramını kutluyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Bu zorlu ve de meşakkat dolu günleri de her ne pahasına olursa olsun atlatacağımız umutlarımızı asla yitirmeyeceğimize inanıyor, tüm basın meslektaşlarımıza sabırlar diliyorum.

72 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.