Hoşgeldiniz  

İNTERNET KAFE DENETİMLERİ MASAYA YATIRILDI

admin | 07 Aralık 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

İNTERNET KAFE DENETİMLERİ MASAYA YATIRILDI

İnternet kafelerin uyması gereken kurallar ve bu kuralların denetiminin sağlanması amacıyla yapılan ‘İnternet Kafe Denetimleri’ Vali Hulusi Şahin başkanlığında yapılan toplantıda masaya yatırıldı.

Valilik toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya; Vali Şahin yanı sıra Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Mete, Vali Yardımcısı İbrahim Güneş, İl Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Hakan Başkaya, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Osman Bilgili, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, İl Sağlık Müdürü Hakan Pamukçu, Belediye Zabıta Müdürü Muharrem Kara ile kamu kurum müdürleri katıldı.
Toplantıda; internet kafelerin covid-19 tedbirlerine uygunluğu, çalışma ruhsatı bulundurma zorunluluğu, güvenli internet erişimi gibi konular görüşüldü.
İnternet kafe denetimlerinden taviz verilmemesini isteyen Vali Şahin, ilgili kurumların müşterek bir şekilde çalışarak denetimlerin daha sağlıklı bir şekilde yapılmasını, vatandaşın sağlığını ve internet güvenliğini tehdit edecek unsurlara göz yumulmaması hususunda yetkililere talimat verdi.

73 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.