Hoşgeldiniz  

KAYNAK DERS KİTAPLARI DAĞITILMAYA BAŞLANDI

admin | 22 Aralık 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

KAYNAK DERS KİTAPLARI DAĞITILMAYA BAŞLANDI

Millî Eğitim Bakanlığınca tüm eğitim kademeleri ve sınıf seviyelerinde öğrencilerine yönelik hazırlanan ve basımına başlanan ücretsiz yardımcı kaynak ders kitapların dağıtımı ilimizde ortaokul 5. sınıf beceri temelli testler yardımcı kaynak kitaplarıyla başladı.

MEB’in deneyimli ve uzman ekibi tarafından hazırlanmış olan yardımcı kaynak ders kitaplarından ilimize ulaşan ilk bölümü olan ortaokul 5. sınıf yardımcı kaynak beceri temelli testler kitapları, Şube Müdürleri Murat Yağmur ve Murat Şahin’in nezaretinde Batman merkezde ve 5 ilçede okullara eş zamanlı dağıtılmaya başlandı.

  1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm kademelerde ve sınıf seviyelerinde eğitim gören öğrencilere yönelik hazırlanan yardımcı kaynak ders kitapları ilimize gönderildikçe tüm öğrencilere ücretsiz olarak dağıtımı yapılacaktır.

Ayrıca 2. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm sınıf seviyeleriyle ilgili etkinlik kitaplarından fasiküllere, LGS ve YKS’deki sınav sorularına kadar çok kapsamlı ve çok nitelikli kaynakları öğrenci ve öğretmenlerimiz MEB’in web sitesinden rahatlıkla erişilmektedir.

69 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.