Hoşgeldiniz  

KİMSE PETROLSPORDAN ÜSTÜN OLAMAZ

Halit BEYTÜT | 18 Ocak 2022 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

Petrolspor’un ligin ikinci yarısının ilk maçında Bursa Yıldırımspor’a yenilmesi ilde büyük üzüntü yaratırken, alınan duyumlara göre bu yenilgi yetmiyormuş gibi yönetim ve teknik heyet arasında çekişmenin olduğu ve bunun da takıma olumsuz bir şekilde yansıdığı iddiaları ayyuka çıkmış bulunmaktadır.

Uzun yıllardır beklenen ve özlemi çekilen başarının bu sezonda gerçekleşeceği inancını aldığı başarılı sonuçlarla kanıtlamaya başlayan bir ekibi kısır döngülerle yıpratmaya çalışmak her şeyden önce bu takıma gönül vermiş binlerce taraftara da bir ihanettir.

Bizler bu takıma gönül vermiş ve şampiyon olacağına inanmış sevenler olarak takımın bir yenilgiyle başarı olmayacağı inancındayız.

Her şeyden önce hem yönetimin hem de teknik heyetin el ele vererek bu başarıyı birlikte taçlandırmalarını arzu etmekteyiz.

Teknik direktörümüz Zafer hocanın da biraz daha sakin olmasını ve yönetime karsı gereken sorumluluğunu yerine getirip güzel bir diyalogla bu takımın başarılı olmasında katkı sağlaması gerektiğine inanıyoruz.

Unutulmasın ki gerek yönetimler ve gerekse de teknik heyetler gelip geçicidirler ama Petrolspor kalıcıdır ve bu takımı başarıya sürükleyenler ise asla unutulmayacaklardır.

Bizler Petrolsporumuzun bu sezon özlenen şampiyonluğu gerçekleştireceğine ve takımı itici gücü olan taraftarların da bu inancı taşıdığı için ligin sonuna kadar takıma gereken desteği vermekten de kaçınmayacağına inanıyoruz.

Bu yüzden bizler gerek yönetimden ve gerekse de teknik heyetten ricamız kısır çekişmeleri bir kenara atıp sadece bu takımın şampiyon olması adına kenetlenmelerini istiyoruz.

Biz taraftarlar olarak bu içten isteğimizin nazari itibaren alınacağına inanıyor, ligin ikinci yarısında alınan yenilgiyi unutup yeniden başarıya odaklanmalarını diliyoruz.

Yıllardır başarıya susamız bir takım olan kırmızı beyazlı ekibimizi sezon sonunda oluşturulan birlik ve beraberlikle hepimizi sevince ve mutluluğa ulaştıracaklarına inanıyoruz.

Yeter ki bu konuda gereken adımlar atılmaktan imtina edilmesin.

Bu duygu ve düşüncelerle bundan sonraki maçlarda alacakları başarılı sonuçlarla alınan Yıldırımspor yenilgisini de unutturacaklarına inanıyoruz.

38 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.